אתר בהרצה

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

אודות

שלום לכם, 
אנו כל כך שמחים ונרגשים שאתם פה ורוצים שתכירו אותנו ותשובו אלינו תמיד, לכן אנחנו רוצים לשתף אתכם בסיפור הקמת האתר שלנו – "belabeshopbeauty" 
אתר אשר הינו התגשמות החלומות שלנו, כל השותפים להקמתו..
 "belabeshopbeauty" הוקם לאחר מחקרים רבים שביצענו בשוק המסחר והקניות באונליין, מתוך רצון לספק לעצמנו את הטוב ביותר עבורנו, מתוך הבנה שכולנו רוכשים כיום הרבה יותר באונליין מבעבר, שהעולם מתקדםואנחנו צריכים להתקדם איתו ומתוך רצון לדעת שניתן לקנות את המוצרים הטובים ביותר בידיעה שמישהו אכן מכיר אותם מקרוב והם אכן הטובים ביותר.

אז לאחר התנסות ובדיקה מקיפה של כל המוצרים שלנו, שאהבנו "פה אחד" ושת"פ עם חברות מהטובות בשוק ואף עם עסקים קטנים, הקמנו את "belabeshopbeauty".
ובוודאי תשמחו לשמוע גם כי האתר הוקם תחילה תוך כדי מחשבה רבה על נשים וגברים בהקשר לטיפוח הגוף והבריאות שלנו, אך אט אט הבנו כי ישנו רצון רב בקרבנו ובקרב הסובבים אותנו למצוא עוד דברים הקיימים בשוק במקום אחד. 
 
שזה לדאוג לעצמנו לא פחות ולספק לנו את מה שאנחנו אוהבים:)
ובכך הגענו לזה.. אז לאחר שהכרנו, אנו מזמינים אתכם להתחיל לסייר באתר שכולו נעשה באהבה, להכיר ולרכוש את המוצרים באתר שלנו, שהם מהטובים ביותר בשוק, אשר בחרנו לאחר בדיקות מקיפות תחת הקפדה על איכות המוצר, מחירים ריאליים ומתן שירות לקוחות שאנו מספקים באהבה גדולה לכל קהל לקוחותינו. תחת כוונה להקל ולספק את הטוב ביותר עבורכם. 
נשמח לשמוע מכם תמיד צוות "belabeshopbeauty'.
ליצירת קשר לחץ כאן